Výjimečná výstava mapující 60 let kariéry Karla Gotta -  od 8. 6. do 30. 9. 2017 se na zakotvené lodi na pražské náplavce u Rašínova nábřeží pod Vyšehradem představuje jedinečná expozice mapující životní dráhu a profesní kariéru fenoménu českého popu, Karla Gotta.
Poprvé máte možnost na jednom místě projít 60 let neuvěřitelné kariéry Karla Gotta. Uvidíte všech 41 Slavíků, ocenění za vítězství v televizní anketě TýTý, zlaté, a dokonce i diamantové desky od českých, ale také zahraničních vydavatelů za statisíce až miliony prodaných kusů nahrávek, kostýmy, ve kterých Karel Gott vystupoval nebo exponáty z osobního zpěvákova archivu, který se o vše chce se svými fanoušky podělit - to je jen malá ochutnávka z více než 1 000 vystavených exponátů, které výstava nabízí.
Obrazy a exponáty v prostorách zakotvené lodi vyžadují přesný světelný akcent, který zpříjemní celkový dojem návštěvníka. Řešení osvětlení této expozice bylo pro nás velkou výzvou, vzhledem k tomu, že se jednalo právě o ukázku 60 let kariéry Karla Gotta.
Použitá svítidla:
Cantax 

Promo video

Zákazníci o nás