O společnosti

Úvod | O společnosti

Zabýváme se profesionálním osvětlováním architektury a výstavních expozic.

Tomuto oboru se věnujeme více než 20 let. Navrhujeme osvětlení sakrálních prostor kostelů, chrámů, kaplí, historických staveb, jakými jsou hrady, zámky či jiné významné stavby. Nedílnou součástí naší práce je expoziční osvětlení uměleckých děl v galeriích a muzeích.

Na poli moderní architektury se věnujeme především rezidencím, vilám a komerčním prostorám, mezi kterými najdete například obchody, autosalony, restaurace či hotely.

Našimi klienty jsou instituce z oblasti kultury a církve, spolupracujeme s architekty, ale i se soukromými investory. Naše služby nabízíme všem, kteří si uvědomují a shledávají, že světlo je důležitým prvkem pro architekturu prostoru.

Klademe důraz na kvalitní výsledek každého projektu. Našim klientům přinášíme vždy promyšlená řešení zaměřená na detail. Naše práce se světlem se zakládá na pečlivě připraveném konceptu osvětlení, který se opírá především o naše bohaté zkušenosti a o výsledky světelné zkoušky, které provádíme přímo u našich klientů. Abychom pro Vás zajistili ty nejlepší výsledky, používáme vždy ta nejvyspělejší technická zařízení v tohoto oboru.

Všechny námi nabízené technologie máme vyzkoušeny v praxi.

Nejsme obchodními zástupci určitého výrobce, proto Vám můžeme pomoci vybrat to nejoptimálnější řešení pro Vaše prostory.

Součástí našich služeb jsou: Výroba atypických svítidel a příslušenství.

Za náš tým

Michal Kuběnský

Promo video

Zákazníci o nás