Služby-Spolupráce

Každý projekt je pro nás naprosto individuální a to i přes to, že se jedná např. o výstavní prostor, kterých jsme už vyřešili stovky. Klíčem k úspěšnému navržení a zrealizování funkčního osvětlení je ho přizpůsobit nejen architektuře prostoru, ale také právě požadavkům klientů. Z toho důvodu naši spolupráci začneme tím, že se vás budeme hodně ptát, abychom pro vás mohli najít to nejlepší řešení a vyhovět vašim potřebám, představám a přáním.

Jakmile budeme znát vaši představu a vše potřebné, začneme se zaměřovat na koncepci osvětlení daného prostoru. Naši představu a nápady společně učešeme do finální podoby a případně ji na místě rovnou vyzkoušíme.

V tento moment budeme znát orientační finanční rozsah projektu. Pokud si tedy koncepční i finanční stránku odsouhlasíme, zpracujeme vám finální nabídku, výkresovou dokumentaci a veškeré potřebné technické materiály.

Poté už jen společně dohodneme termíny realizace, kdy naši technici ve vašich prostorech osvětlení namontují a nastaví tak, aby vytvořilo záměr, na kterém jsme se domluvili.

Promo video

Zákazníci o nás