Služby-Workshopy

Jelikož i po více než 20 letech působení v oboru, stále zjišťujeme opomíjení důležitosti architektury světla napříč všemi oblastmi, rozhodli jsme se pro určitý druh osvěty.

Pořádáme workshopy na různá témata. Nejvíce žádaný je zaměřený na architekturu světla v expozičním prostředí a v rezidencích.

Showroom, který pro naše workshopy využíváme je zážitkově zaměřený. To znamená, že vás nebudeme zahlcovat teorií a nekonečnými slidy o tom, jak světlo funguje, ale skutečně ho u nás zažijete. Necháme jej na vás působit a ukážeme Vám, jak různý charakter či barvu osvětlení budete odlišně vnímat. Uvidíte, jak se změní barvy různých předmětů při teplém nebo studeném osvětlení. Uvidíte, jak se mění prostor díky různým světelným scénám. Sami na sobě si můžete vyzkoušet jaký způsob osvětlení Vám nejvíce sedí. Ukážeme vám, jak osvětlovat umělecká díla a že to někdy může být docela světelná alchymie.

Nepatrně poodhalíme zákulisí naší práce. To, jak vzniká světelný koncept, jak lidské oko a organismus vnímá světlo okolo sebe a jaké jsou zákonitosti světla, které si při běžném životě ani neuvědomujeme.

Naše workshopy jsou určené pro zástupce galerií a muzeí (kurátor, technik, ekonom, vedení atd), projektanty a architekty, tak zároveň pro každého, kdo má zájem zjistit, jak pomocí světla ovlivnit vizuální vnímání a atmosféru prostoru.

V případě zájmu o workshop nás prosím kontaktujte v sekci “kontakt” a my se vám obratem ozveme a probereme veškeré detaily.

Promo video

Zákazníci o nás