Kostel svatého Jana Nepomuckého stojí v centru Hřenska, v okrese Děčín. Jedná se o nejníže položený kostel na území České republiky. Nacházejí se uprostřed obce v hlubokém údolí podél ústí říčky Kamenice. Kostel prošel v minulém roce celkovou rekonstrukcí jak venkovní části tak vnitřní části.

Nejen, že došlo k opravě fasády a změnu barvy, ale přibylo venkovní osvětlení kostela. Kostel je nasvícen venkovními svítidly značky ERCO.
Podél boků kostela jsou použita svitidla Site. Jedná se o liniová svítidla zapuštěná do terénu, která díky jedinečné optice dovedou jednolitě plošně osvětlit velkou část fasády. Na osvětlení jedné strany kostela jsou třeba jen 4 svítidla. Celé osvětlení doplňují akcentová, taktéž zapuštěná svítidla Tesis. Na celé osvětlení kostela ze všech stran bylo použito pouhých 14 svítidel a všechna zapuštěna do terénu. Díky tomu okolí kostela nenarušuje žádný stojan či jiné upevňovací zařízení. Když se snoubí kvalitní svítidla s kvalitním provedením a návrhem výsledek je prostě úžasný!
 
 

Promo video

Zákazníci o nás