Minulý rok prošel Kostel sv. Jana Nepomuckého v Hřensku celkovou rekonstrukcí. Kromě jiného bylo instalováno i venkovní a vnitří nové osvětlení.

V obou variantách byla zvolena svítidla Německého výrobce ERCO. Kombinace barev světelné distribuce doslova vdechuje prostoru jiný rozměr.
Použitá svítidla vynikají svou jedinečnou optikou, dokonalým cloněním, dlouhou životností, tak v tomto případě hlavně tím, že jsou ovládaná pomocí Casambi bluetooth. Pomocí tableu či telefonu je možné ovládat každé svítidlo samostatně. Tím hra nekončí je možné z nich tvořit skupiny a scény dle potřeby toho co se právě v daném prostoru odehrává. Nastavené scény je také možné uložit do přenosného ovladače, kde pouhým stisknutím tlačítka vyvoláte požadovanou scénu. Vše se dá libovolně měnit a nastavovat kdykoli je to třeba. Kde jinde přistupovat takto citlivě k osvětlení, nežli právě v prostoru sakrálních staveb. Právě zde podle toho co se vně odehrává je nutné vytvořit příslušnou atmosféru a vážnost. Velice děkujeme, že jsem mohli být součástí tohoto projektu.

Promo video

Zákazníci o nás